• Wpisów:295
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 13:16
  • Licznik odwiedzin:6 921 / 2181 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
nie trać czasu, by zatrzymać kogoś, kogo nie obchodzi to, że Cie straci
 

 
mówi się, że trzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny, żeby go ocenić, jednego dnia, aby polubić

potem całego życia, aby zapomnieć
 

 
nie chcę zalotnych spojrzeń wszystkich mężczyzn świata

wystarczy mi jedno, byle by było TWOJE ♥
 

 
zawsze warto zaryzykować

lepiej przez chwilę być szczęśliwą, niż bez przerwy żyć w pustce i monotonii <3
 

 
Za dużo sobie na wyobrażałam

teraz muszę przez to cierpieć
 

 
Spojrzenie mówi to, czego nie są w stanie wypowiedzieć usta .
 

 
A teraz coś ode mnie tak prosto z serca.
Chciałabym,abyście przeczytały i skomentowały co myślicie na ten temat , moich przeżyć.
"Pewnego dnia poznałam cudownego chłopaka K. , jedyny w swoim rodzaju. Już jak się z nim zapoznałam to mi się spodobał. Myślałam sobie , że i tak pewnie nie mam u niego szans,ale się pomyliłam . Pomyliłam się dlatego ,bo jeździłam codziennie prawie do koleżanki pod sklep posiedzieć i wtedy ciągle z nim pisałam, a było w tym najlepsze to że zawsze jak pisaliśmy i mu pisałam że jestem pod tym sklepem to zaraz przyjeżdżał i nie siedział z kolegami tylko ze mną. Teraz jak sobie to przypomnę to , to było cudowne *__* Nigdy w życiu nie byłam dla nikogo taka ważna jak dla niego, ale to długo nie trwało. Pewnego dnia zostaliśmy sam na sam i właśnie wtedy poprosił mnie o chodzenie. Oczywiście się zgodziłam , bez wahania. Byłam wtedy najszczęśliwsza na świecie, nie wyobrażacie sobie tego. Gdy z nim byłam to w moim życiu pojawił się drugi chłopak , który kiedyś tylko się ze mną na cześć odzywał,a później ze mną gadał. Nie wiem co mi odwaliło, ale zerwałam wtedy z tym co byłam.;/ I powiem wam że to był mój największy błąd w życiu,a wiecie dlaczego ? Od tego rozstania minęło półtorej roku, a ja nadal go bardzo mocno kocham. I z tym nic nie mogę zrobić tego nie da się naprawić. Chodzimy do tej samej szkoły i jest mi jeszcze ciężej. Ostrzegam was nigdy nie podejmujcie pochopnie decyzji bo możecie później tego tak długo żałować jak ja..;/ "
 

 
Tak bardzo mi Cię brakuje, tak bardzo tęsknię, tak bardzo Cię potrzebuję, tak bardzo Cię kocham.
 

 
Mam płakać i błagać żebyś mnie kochał ?
No śmieszne, spierdalaj...
 

 
Nie jestem jakąś fanką Dawida , ale obecnie spodobała mi się ta piosenka ! <3
 

 
Poznaliśmy się przypadkiem, teraz nie mogę bez Ciebie żyć .
  • awatar BrightLove: Nie wierzę w przypadki. Widocznie on musiał pojawić się w twoim życiu. Czy na chwilę, czy dłużej, myślę ze od was zależy :) Zapraszam do mnie ;)
  • awatar Malinowe usta ♥: Ech.. tak
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Chciałabym: Być z kimś, z kim będzie mi dobrze... Komu, będę potrzebna i najważniejsza w jego życiu... Kto, będzie mnie kochał, szanował, opiekował się mną i troszczył się o mnie... Kto, zawsze będzie miał dla mnie czas... Kto, będzie walczył o nasz związek... Kto, pomimo wszystko zawsze będzie po mojej stronie... Kto, będzie ze mną zdobywał doświadczenia życiowe... Kto, będzie tęsknił za mną, będąc jeszcze przy mnie... Kto, będzie wierny i oddany... Kto, będzie potrafił mnie wysłuchać...Kto, będzie mnie wspierał w trudnych chwilach... Kto, słowami i gestami będzie wypełniał moje serce wiarą i nadzieją... Kto, będzie starał się mnie zrozumieć i będzie wyrozumiały... Od którego, nigdy nie usłyszę przykrego słowa..
 

 
Może i jestem zepsutą małolatą, która czasami nienawidzi siebie samej. Może czasami denerwuję się i komplikuję swoje życie. Może jestem jeszcze ‚mała’, ale potrafię bardzo kochać..
 

 
Nie które dziewczyny są z chłopakiem którego nie kochają, ani nie znają.! Ja się zauroczyłam, bo nie idzie nazwać tego zakochaniem,ponieważ nie poznałam go od wnętrza. Ale morał jest w tym że to uczucie jest od ponad roku we mnie i wiem że, długo jeszcze nie odpuści.
 

 
Bo w życiu czasem chodzi tylko o ten jeden , pierdolony sentyment ...!
 

 
Czy to moz­li­we kochać ko­goś tak moc­no aby być w sta­nie od­dac za ko­gos życie, ro­bić choćby naj­mniej­szą drob­nos­tke dla tej oso­by mi­mo że ona nas zos­ta­wiła, czy moz­na żyć tyl­ko dla tej oso­by dla miłos­ci która jest jed­nos­tron­na i wie­rzyc że miłość stra­cona kiedyś wróci, Tam w srod­ku miłosć jest skry­ta ile można wyt­rzy­mać uda­wac ze tak na praw­de sie nie kocha? Ile można znieśc dla miłos­ci? Mi­mo te­go można byc szczęsli­wym wiedząc ze kochło się raz w życiu nad zy­cie i praw­dzi­wie oraz bez­gra­nicznie.
 

 


Wpojona wizja tego, co to wszystko oznacza. Podobno ludzie, którzy wolą tą samą płeć, Posiadają określone cechy.Prawicowi konserwatyści myślą, że jest to decyzja. I że można wyleczyć się jakąś terapią i religią.Że człowiek może zmienić wrodzone predyspozycje.,
  • awatar Mów mi brzydko.: Nie wiem, ale jak widzę zajebistą dziewczynę to jestem zazdrosna, że nie jestem taka jak ona. Tyle. Żadnej miłości.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Kocham cię,ale mam już dosyć!!!
Mam już dosyć. Czuje ból. Cholerny ból. Wszystko mnie wkurwia!!! Mam ochotę zasnąć i zapomnieć o wszystkim,żeby nikt mnie nie wkurwiał chociaż na chwilę !
 

 
Dziś były zdjęcia w szkole
Wydaje mi się , że aż tak źle nie wyszłam xd ^^^
 

 
Dużo się zmieniło przez ostatnie kilka miesięcy. Nie rozmawiamy już ze sobą tak często, nie widujemy się i chodzimy różnymi ścieżkami, osobno. Nadal jednak noszę Cię w swoim sercu i nigdy nie pozbyłam się tego uczucia...
Na zawsze ty !
 

 
Planuję tatuaż , ale chyba jak narazie henna .
Dopóki nie wyjdę z gimnazjum to nie zrobię normalnego , a więc zostały mi niecałe trzy miesiące i koniec ... <3


Który mi radzicie ?